PAS DALJES NGA BIG BROTHER VIP ALBANIA/ Jori Delli takohet me Olta Gixharin, postojnë videon bashkë – AlpeGossip
PAS DALJES NGA BIG BROTHER VIP ALBANIA/ Jori Delli takohet me Olta Gixharin, postojnë videon bashkë

PAS DALJES NGA BIG BROTHER VIP ALBANIA/ Jori Delli takohet me Olta Gixharin, postojnë videon bashkë

Modelja shqiptare, Jori Delli ishte e eliminuara e radhës nga shtëpia e famshme e Big Brother VIP Albania.

Menjëherë pas daljes, Jori ka realizuar një takim me ish-banoren, aktoren Olta Gixhari, me të cilën kishte raporte të mira brenda BBVA.

Dy vajzat madje realizon një rubrikë argëtuese së bashku me titullin ‘surrati i bukur’ që ato tashmë po planifikojnë ta realizojnë edhe jashtë shtëpisë së famshme.

Si Jori ashtu edhe Olta kanë bërë postimi në rrjetet sociale përkatëse me njëra-tjetrën duke paralajmëruar projektin.

 

 

343910880 1851711891880207 4271380881455509351 N

Ndërkohë, Jori ka bërë edhe një video me Oltën nën ritmin e këngës së Noizyt me Varrosin dhe MC Kreshën “16 Bars”.

Mbetet të shihet se çfarë do të sjellin dy ish-banoret pas përfundimit të eksperiencës së tyre në formatin e Big Brother VIP Albania.

341745874 249617737459693 7831182229258746204 N

Ndërkohë, kujtojmë që Olta vendosi që pas afro 100 ditësh qëndrimi në BBVA mori vendim të largohej nga ky rrugëtim.