DOLI NGA BURGU? Stresi hyri live në INSTAGRAM dhe të gjithë u çuditën (FOTO) – AlpeGossip
DOLI NGA BURGU? Stresi hyri live në INSTAGRAM dhe të gjithë u çuditën (FOTO)

DOLI NGA BURGU? Stresi hyri live në INSTAGRAM dhe të gjithë u çuditën (FOTO)

Prej disa ditësh reperi i njohur Stresi ndodhet pas hekurave, pasi u arrestua nga policia si pjesë e një grupi kriminal në fushën e trafikut të narkotikëve dhe krimeve kundër personit.

Por teksa ndodhet në burg, dikush ka hyrë live nga profili i tij në Instagram. Sigurisht që fansat u çuditën në fillim, pasi ai është në burg dhe video “live” në Instagram ishte bërë në një makinë.

Mirëpo më pas u sqarua gjithçka dhe u mësua se ishte menaxheri i tij ai që hyri live në instagram duke i intriguar të gjithë.