“BB VIP”/ Arbër Hajdari nuk përmbahet ndaj Beatrix, ia thotë troç: Shyqyr që dole – AlpeGossip
“BB VIP”/ Arbër Hajdari nuk përmbahet ndaj Beatrix, ia thotë troç: Shyqyr që dole

“BB VIP”/ Arbër Hajdari nuk përmbahet ndaj Beatrix, ia thotë troç: Shyqyr që dole

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ishte e eleminuara e mbrëmjes së djeshme nga shtëpia e Big Brother VIP. Në momentin që këngëtarja u shfaq në studio, dukej e ndrojtur dhe shumë e frikësuar. Këtë gjë e vuri re edhe opinionisti Arbër Hajdari, i cili i tha Trixës që ishte një gjë e mirë që ajo doli nga shtëpia, pasi prej fillimit e ka ndrydhur veten nga frika se si do të dukej jashtë.

Ai i tha se nuk është nevoja të qëndrojë si punë e lagur, pasi nuk ka vrarë njeri.

“Shyqyr që dole, për faktin kryesor se që prej fillimit ke qenë në siklet. Ke qenë me frikën se si do të shohin njerëzit jashtë, mos rri si pulë e lagur se nuk ke vrarë njeri. Nuk ke dalë nga burgu, nuk mendoj se ti ke vrarë njeri, gjatë gjithë kohës dukesh shumë në faj, të kam parë si një njeri që nuk ka frikë të tregojë ndjenjat e saj, çfarëdo që ti të bësh njerëzit në një mendje nuk arrin ti bësh.‘- i tha Arbri.