NË NOMINIM ME DONALDIN DHE EINXHEL/ Nga “Big Brother VIP” LARGOHET Beatrix – AlpeGossip
NË NOMINIM ME DONALDIN DHE EINXHEL/ Nga “Big Brother VIP” LARGOHET Beatrix

NË NOMINIM ME DONALDIN DHE EINXHEL/ Nga “Big Brother VIP” LARGOHET Beatrix

Mbrëmjen e sotme në nominim janë Donaldi, Beatrix dhe Einxhel.

I pari që ka shoëtuar nga nominimi është Donaldi, ndërsa mes Einxhel dhe Beatrix largohet Beatrix sipas votës së publikut.