NË EMISION “E MBAJTI” VETEN/ Luanës i del gjoksi “jashtë kontrolli” në prapaskenë (FOTO) – AlpeGossip
NË EMISION “E MBAJTI” VETEN/ Luanës i del gjoksi “jashtë kontrolli” në prapaskenë (FOTO)

NË EMISION “E MBAJTI” VETEN/ Luanës i del gjoksi “jashtë kontrolli” në prapaskenë (FOTO)

Luana është një ndër moderatoret me të komentuara në rrjetet sociale dhe jo vetëm, popullariteti i saj është shumë i madhe dhe këtë e tregon edhe numri i madh i ndjekësve që ka në Instagram, mbi 1.2 milion të tillë.

Luana i mban të përditësuar ndjekësit e saj me foto e video të ndryshme si nga përditshmëria ashtu edhe nga projektet profesionale. Ajo nuk gabon asnjëherë në zgjedhjen e look-ut dhe mund të themi se është në një hap me modën dhe trendet e fundit.

Në puntatën e fundit të emisonit të saj ‘Shiko Kush luan’ Luana kishte zgjedhur që të vishej e gjitha me ngjyrën e verdhë.

Këtu vlen të theksojmë se ngjyra e verdhë është ngjyra më IN për këtë sezon dhe është super trend. Ju mund ta konsideroni si një ngjyrë vere, por shtëpitë e modës, por edhe vajzat më fashioniste, përfshirë këtu Luana Vjollcën, Kendall Jenner, Kim Kardashian etj., sapo na treguan se në modë nuk ka rregulla dhe kjo ngjyrë do të dominojë këtë sezon.

Siç edhe mund ta keni parë ajo në emision u shfaq e përmbajtur por në foton më poshtë do mund të shihni sa e ‘pakujdesshme’ është treguar Luana ku për pak i doli në prapaskenë gjoksi.

Epo tani disa foto ndryshe duhen dhe këtë po mundohej të bënte Luana.