TAYNA REALIZON NDËRHYRJE ESTETIKE NË FYTYRË/ Shihni si duket tani (FOTO) – AlpeGossip
TAYNA REALIZON NDËRHYRJE ESTETIKE NË FYTYRË/ Shihni si duket tani (FOTO)

TAYNA REALIZON NDËRHYRJE ESTETIKE NË FYTYRË/ Shihni si duket tani (FOTO)

Tayna është padyshim reperja më e komentuar këtë vit në media e rrjete sociale, jo vetëm për famën e menjëhershme që fitoi pas publikimit të këngës së parë, por edhe për look-un e saj shumë modern dhe stil.

Tayna është shumë aktive në rrjete sociale ku numëron mijëra fansa të cilët i mban të përditësuar me të rejat më të fundit nga jeta e saj. Sot reperja ka postuar një video duke bërë “microblading”, e njohur si vizatimi i vetullave.

Në një video tjetër Tayna tregon qartë ndryshimn e vetullës pas ndërhyrjes estetike që i ka dhënë reperes një pamje të re.