Të gjithë adhurojnë fotot e Lori Hoxhës, por Sara ka kritikën më të hidhur për të (FOTO) – AlpeGossip
Të gjithë adhurojnë fotot e Lori Hoxhës, por Sara ka kritikën më të hidhur për të (FOTO)

Të gjithë adhurojnë fotot e Lori Hoxhës, por Sara ka kritikën më të hidhur për të (FOTO)

Ajo ka 700 mijë ndjekës në Instagram dhe merr me qindra komente dhe komplimenta në fotot që publikon.

Por motra e Lori Hoxhës, Sara, i sheh me sy kritik fotot e saj dhe ia shpreh në sy atë që mendon.

Këtë e ka treguar vetë Lori në një foto të publikuar në Instagram ku shkruan:

“Siç do thoshte Sara Hoxha në këtë rast “je shumë komercale”.

Fashionista publikon shpesh foto ku shfaqet pranë vitrinave të markave më të mëdha të modës, dhe kjo me sa duket nuk i pëlqen aspak Sarës.