9 VITE MË PARË/ Ja i dukej Elita Rudi para se të bëhej e famshme (FOTO) – AlpeGossip
9 VITE MË PARË/ Ja i dukej Elita Rudi para se të bëhej e famshme (FOTO)

9 VITE MË PARË/ Ja i dukej Elita Rudi para se të bëhej e famshme (FOTO)

Elita Rudi është një emër i njohur për audiencën shqiptare, por edhe një personazh mjaft i dashur nga të gjithë.

Modelja dhe moderatorja është martuar me reperin e njohur të skenës shqiptare, Gjikon dhe aktualisht është në pritje të një fëmije.

Related image

Por si dukej Elita para 9 vitesh? Ka qenë vetë ajo e cila në Instastoryn e saj ka ndarë një foto që i takon vitit 2010.

Me flokët e gjata, të zeza dhe me onde, pak e mbushur dhe me një fustan të zi, Elita duket shumë e kuruar, por na duhet ta pranojmë që ka pak diferencë me pamjen e tanishme.

Image result for elita rudi

Megjithatë Elita është një nga ato bukuroshet shqiptare që nuk ka asgjë për të fshehur dhe nuk ka nguruar aspak të bëhet pjesë e sfidës së “10 viteve” që së fundmi ka pushtuar Instagramin.