E MORI MALLI PËR BORA ZEMANIN/ Ja çfarë bëri Alban Ramosaj për të në sy të të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
E MORI MALLI PËR BORA ZEMANIN/ Ja çfarë bëri Alban Ramosaj për të në sy të të gjithëve (FOTO)

E MORI MALLI PËR BORA ZEMANIN/ Ja çfarë bëri Alban Ramosaj për të në sy të të gjithëve (FOTO)

Bora Zemani dhe Alban Ramosaj një vit më parë ishin pjesë të “Dance With Me” aty ku lindi dhe miqësia mes tyre.

Edhe pas mbarimit të spektaklit ata vazhdojnë ta ruajnë marrëdhënien e veçantë mes tyre.

Ishte Bora Zemani ajo e cila ndau me ndjekësit një foto ku dukej një numër i madh “likesh” që Albani kishte bërë postimeve të saj në Isntagram.

“Kur Albanin e merr malli për mua”, shkruante ajo krahas fotos me humor.