NË PRITJE TË ËMBËL/ Elita Rudi nuk e fsheh më, poston FOTO me barkun e rrumbullakosur: E dua… – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Elita Rudi nuk e fsheh më, poston FOTO me barkun e rrumbullakosur: E dua…

NË PRITJE TË ËMBËL/ Elita Rudi nuk e fsheh më, poston FOTO me barkun e rrumbullakosur: E dua…

Pak ditë më parë, Elita dhe Gjiko zbuluan gjininë e fëmijës së tyre të dytë. Dyshja janë në pritje të një vajze dhe nuk i kanë fshehur emocionet e rralla të këtij momenti special në jetën e tyre.

Së fundmi moderatorja ka ndarë disa foto me barkun e rrumbullakosur në llogarinë e saj, duke treguar se si rritet dita ditës.

“E dua barkun që po rritet”, ka shkruar Elita krah postimit ku bien në sy të gjitha format e saj me fustanin në ngjyrë bojëqielli.

Kujtojmë se më parë Rudi ka pohuar se dëshiron të ketë një familje të madhe me Gjikon, ndaj dhe kjo shtatzëni me siguri i ka gëzuar pa masë dyshen e njohur të ‘showbizi-it’.

 

View this post on Instagram

I love my baby bump💞!

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on