“PO DIVORCOHEM NGA BURRI”/ Rudina Dembacaj e pranon publikisht: Ne kemi një mrekulli që …. – AlpeGossip
“PO DIVORCOHEM NGA BURRI”/ Rudina Dembacaj e pranon publikisht: Ne kemi një mrekulli që ….

“PO DIVORCOHEM NGA BURRI”/ Rudina Dembacaj e pranon publikisht: Ne kemi një mrekulli që ….

Pas shumë lajmesh dhe dyshimesh Rudina Demabcaj ka pranuar publikisht se është ndarë nga burri i saj. E ftuar në “Wake Up” Rudina Dembacaj pohoi lajmet e ndarjes së saj nga bashkëshorti ku deklaroi se janë në një proces divorci.

Ajo është shprehur se nga kjo martesë kanë një mrekulli, vajzën e tyre që quhet Viktoria.

“Kemi hapur një padi që në qershor. Po është e vërtetë, jemi në një procedurë divorci. Po unë dhe Aleksi kemi një mrekulli që quhet Viktoria, por është e vërtetë që po divorcohemi”, tha moderatorja e qetë.