E KA PARË MARINA?! Getoar Selimi qeros, ndryshimi i tij habiti fansat – AlpeGossip
E KA PARË MARINA?! Getoar Selimi qeros, ndryshimi i tij habiti fansat

E KA PARË MARINA?! Getoar Selimi qeros, ndryshimi i tij habiti fansat

Reperi Getoar Selimi ka bërë një ndryshim të befasishëm në pamjen e tij.

Ai ka guzuar të presë tërësisht flokët. Për të shmangur komentet e tepërta, reperi është detyruar të bllokojë dhe opsionin e komenteve në foto. Kjo është hera e parë që e shohiom getoarin kaq të transformuar, pas shumë viteve. Këngëtari i njohur ka preferuar t’i qëndrojë besnik të njëjtit ‘look’ me mjekër të gjatë dhe flokët të prerë shkurt. Por ashtu siç dhe ai ka shkruar ishte momenti për një rifreskim të pamjes. Juve si ju duket…?