Pas lajmeve se është ndarë nga djali i Jozefina Topallit reagon ashpër Eva Murati: Boll latë nam dhe mos … (FOTO) – AlpeGossip
Pas lajmeve se është ndarë nga djali i Jozefina Topallit reagon ashpër Eva Murati: Boll latë nam dhe mos … (FOTO)

Pas lajmeve se është ndarë nga djali i Jozefina Topallit reagon ashpër Eva Murati: Boll latë nam dhe mos … (FOTO)

Pak javë më parë një deklarate e Eva Murati në një nga emisionet shqiptare u keqkuptua nga media dhe këtë e ka bërë të ditur vetë moderatorja. E bërë tag nga një faqe portali në Instagram, Eva nuk ka mundur dot të rrijë pa reaguar.

Në mbishkrimin që faqja ka bërë shkruhet titulli i lajmit: “E pyesin për “burrin”, por përgjigjia e saj ishte e mjegullt”

Ky titull ka bërë që Eva të reagojë kundër faqes duke na treguar se nuk është e vërtetë dhe se nuk fjalët e saj nuk ishin të mjegullta: “Nuk ishte aspak e mjegullt! Boll latë nam me këto lajme!!! Dhe mos i fshini komentet!!!” Epo tani të paktën na sqaroi situaten!