PAK PARA NISJES SË BIG BROTHER VIP3/ Kejvina bën deklaratën e papritur – AlpeGossip
PAK PARA NISJES SË BIG BROTHER VIP3/ Kejvina bën deklaratën e papritur

PAK PARA NISJES SË BIG BROTHER VIP3/ Kejvina bën deklaratën e papritur

Kejvina ishte një nga konkurrentet më të komentuara të edicionit të dytë të “Big Brother VIP”. Momenti më kulminant ishte kur modelja qëlloi me shuplakë Luizin në transmetim live pas një debati të fortë mes tyre, gjë që çoi në përjashtimin e saj nga loja.

Kejvina e ka treguar disa herë se është penduar për ngjarjen dhe sot ka treguar se hyrja në Big Brother ka qenë gabimi më i madh i jetës së saj.

“Si Sot një vit më parë kam bërë gabimin më të madh të jetës sime. Prisni për gabime të tjera”, shkruan Kejvina.

Pak para nisjes së Big Brother VIP 3, Kejvina bën deklaratën e