TË GJITHË E PRESIN/ Morena Taraku tregon nëse do nxjerrë një hit të ri me Stresin (FOTOT) - AlpeGossip
TË GJITHË E PRESIN/ Morena Taraku tregon nëse do nxjerrë një hit të ri me Stresin (FOTOT)

TË GJITHË E PRESIN/ Morena Taraku tregon nëse do nxjerrë një hit të ri me Stresin (FOTOT)

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të talentuara dhe më të suksesshme në ‘estradën’ shqiptare. Bukuroshja nga Kosova është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram, ku publikon shumë foto e video nga jeta e saj.

Së fundmi ajo ka vendosur të bëjë një mini-intervistë me fansat e saj, ku ka marrë shumë pyetje, nga më të ndryshmet. Dikush e ka pyetur Morenën nëse do të ketë një bashkëpunim tjetër mes saj dhe Stresit, dhe ajo ka është përgjigjur pozitive.

coming.JPG

Gjithashtu kur e kanë pyetur se çfarë mendimi ka për Arkimedin, ajo thotë se e ka vëlla dhe nuk e ndan nga familja.

vellai.JPG