BËNI GATI RROBAT E DIMRIT/ 10 kombinime që mezi do prisni t’i vishni – AlpeGossip
BËNI GATI RROBAT E DIMRIT/ 10 kombinime që mezi do prisni t’i vishni

BËNI GATI RROBAT E DIMRIT/ 10 kombinime që mezi do prisni t’i vishni

Kur temperaturat bien papritur, është e thjeshtë të sajohesh me veshjet e trasha të dimrit. Disa nga kombinimet e vjetshme janë zgjedhje e sigurtë dhe e pagabueshme. Ndonëse asgjë s’e konkuron stilin klasik nëse ju duhet diçka ndryshe, më frymëzuese dhe më stil- pra kombinime të reja, hidhni një sy në vijim!

1. Pallto pellushi + tuta + kambale

Bëni gati rrobat e dimrit: 10 kombinime që mezi do prisni t'i

2. Pantallona lëkure, çizme dhe një pulovër të trashë, me ngjyrë të hapur

Bëni gati rrobat e dimrit: 10 kombinime që mezi do prisni t'i

3. Pallto oversize dhe pantallona lëkure, sërish!

Bëni gati rrobat e dimrit: 10 kombinime që mezi do prisni t'i

4. Xhinse, kambale dhe triko gjigante për t’u dukur cool!

Bëni gati rrobat e dimrit: 10 kombinime që mezi do prisni t'i

5. Në ditët me diell, është fiks koha për palltot pastel dhe balerinat e preferuara!

Bëni gati rrobat e dimrit: 10 kombinime që mezi do prisni t'i

6. Fund me pala dhe kuadrata, një pardesy, çizme dhe beretë (nëse është pjesë e stilit tuaj)

Bëni gati rrobat e dimrit: 10 kombinime që mezi do prisni t'i

7. Mos ju ndani kashmirit dhe çizmeve-copë

Bëni gati rrobat e dimrit: 10 kombinime që mezi do prisni t'i

8. Fustanet e verës vishini me kambale dhe xhaketa të trasha

Bëni gati rrobat e dimrit: 10 kombinime që mezi do prisni t'i

Burimi: Who What Wear