3 DITË PAS DASMËS/ Ja si duket çifti më i ri i showbiz-it. Gaz Paja dhe Ira (FOTO) – AlpeGossip
3 DITË PAS DASMËS/ Ja si duket çifti më i ri i showbiz-it. Gaz Paja dhe Ira (FOTO)

3 DITË PAS DASMËS/ Ja si duket çifti më i ri i showbiz-it. Gaz Paja dhe Ira (FOTO)

Nuk është bërë ende një javë nga martesa e tyre, e duket se aktori Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira kanë vendosur ta shtyjë për një moment tjetër muajin e tyre të mjaltit.

Çifti më i ri i showbiz-ut shqiptar është fotografuar në eventin e 3 vjetorit të “Padam”-it në kryeqytet teksa shijojnë një gotë shampanjë.

Dyshja është kujdesur që të jenë të kombinuar e në një linjë ngjyrash sa i përket veshjes së përzgjedhur për eventin e së enjtes mbrëma.