LAJM I ËMBËL/ Sara Hoxha dhe Ledion Liço në pritje të fëmijës së tretë – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Sara Hoxha dhe Ledion Liço në pritje të fëmijës së tretë

LAJM I ËMBËL/ Sara Hoxha dhe Ledion Liço në pritje të fëmijës së tretë

“Ëndërrtjerrësit” zbuluan atë që prej ditësh po përflitej në media. Me një video të shkurtër promovuese të episodit të ri që do transmetohet në Top Channel, u zbulua se Sara dhe Ledioni do të bëhen prindër për herë të tretë. Video e episodit të 12-të, e publikuar në Instagram-in e Top Albania Radio zbulon një sekuencë kur të ftuarit urojnë Ledion Liçon: “Me një gocë këtë herë” dhe përgjigja e tij është: “Ishalla”.

Sara po pret fëmijën e tretë pas dy djemve London dhe Roman.