FANSAT E PËLQYEN/ Nëna e motrave të famshme ndryshon modelin e flokëve (FOTO) – AlpeGossip
FANSAT E PËLQYEN/ Nëna e motrave të famshme ndryshon modelin e flokëve (FOTO)

FANSAT E PËLQYEN/ Nëna e motrave të famshme ndryshon modelin e flokëve (FOTO)

Nëna e motrave të famshme, Kardashian-Jenner, Kris, jemi mësuar ta shohim thuajse gjithmonë me të njëjtin model flokësh, të shkurtra dhe me balluke

Por tani ajo ka marrë gjithë vëmendjen pasi ka vendosur që të bëjë një ndryshim në pamjen e saj.

Fansat e pëlqyen menjëherë! Nëna e motrave të famshme

Kris ka ndarë me ndjekësit disa imazhe ku shfaqet me extensions të gjatë deri tek supet, në stilin Bob. Me modelin e ri të flokëve ajo duket shumë bukur dhe më e re. Madje edhe fansat e saj e kanë pëlqyer shumë.

Ndërkohë kujtojmë se ish-dhëndri, Kanye West, foli lart e poshtë për një ndarje të mundshme të Kris Jenner me partnerin e saj Corey Gamble, lajme të cilat u mohuan.

Fansat e pëlqyen menjëherë! Nëna e motrave të famshme

Megjithatë ende s’e dimë nëse fjalët janë të vërteta, ndaj ky ndryshim mund të jetë edhe “fillim i ri” pas një ndarjeje.

Fansat e pëlqyen menjëherë! Nëna e motrave të famshme