“KËMBËT EDHE MË VIJNË ERË…”/ Degradon debati, Ermiona i kthehet keq Oltës: S’ke bërë asgjë në këtë jetë… – AlpeGossip
“KËMBËT EDHE MË VIJNË ERË…”/ Degradon debati, Ermiona i kthehet keq Oltës: S’ke bërë asgjë në këtë jetë…

“KËMBËT EDHE MË VIJNË ERË…”/ Degradon debati, Ermiona i kthehet keq Oltës: S’ke bërë asgjë në këtë jetë…

Një përplasje e fortë ka ndodhur në dhomën e gjumit të Big Brother VIP, mes Oltës dhe Ermionës.

I gjithë debati ka nisur pas një fjale të Oltës, e cila u shpreh se dhoma mbante erë këmbësh dhe kaq ka mjaftuar të reagonte Ermiona ashpër.

Pjesë nga debati:

Ermiona: Këmbët edhe më vijnë erë ndonjëherë me thënë të drejtën. Është ofenduese ajo që kë thënë moj, në vend që të thuash më fal për atë që ke thënë, bën kot si kryeneçe.

Olta: Une jam nuk është se bëj kot.

Ermiona: Njerëzit duhet të jenë me këmbë në tokë. Të paktën ju e shijuat 50 ditë, duam dhe ne të tjerët . S’ke bërë asgjë në këtë jetë që bën sikur ke shpikur bombën atomike aty