NUK E KANË PRANUAR KURRË LIDHJEN/ Kiara Tito bën sakrificën e madhe për Butrintin (VIDEO) – AlpeGossip
NUK E KANË PRANUAR KURRË LIDHJEN/ Kiara Tito bën sakrificën e madhe për Butrintin (VIDEO)

NUK E KANË PRANUAR KURRË LIDHJEN/ Kiara Tito bën sakrificën e madhe për Butrintin (VIDEO)

Prej kohësh është përfolur se moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Butrint Imeri janë në një lidhje. Dyshja është kapur shpeshherë bashkë, por ata kanë preferuar të mos e konfirmojnë këtë lidhje.

Megjithatë kur ishte e ftuar në “Shiko kush luan”, Kiara gjatë një sfide u pyet nëse është e vërtetë që është e lidhur me Butrintin, por moderatorja zgjodhi të sakrifikonte.

“Është aluduar gjithmonë se ka pasur një lidhje me Butrint Imerin, të vërtetën ose kovën”, e pyeti Flor Binaj.

Kiara për të mos folur për Butrintin, zgjodhi të derdhte kovën mbi kokë duke sakrifikuar vetëm që të mos tregonte të vërtetën.