Nga brune në bionde! Si ndryshuan të famshmet shqiptare ndër vite (FOTO) – AlpeGossip
Nga brune në bionde! Si ndryshuan të famshmet shqiptare ndër vite (FOTO)

Nga brune në bionde! Si ndryshuan të famshmet shqiptare ndër vite (FOTO)

Të famshmet shqiptare i shohim çdo ditë në ekranet tona dhe befasohemi me pamjet e tyre. Të kuruara deri në detaje, të veshura gjithë stil dhe me markat më të fundit na bëjnë që t’i xhelozojmë.

I kemi parë aq shumë sa na është ngulitur në mendje se gjithmonë kanë qenë kaq të bukura dhe të kuruara. Disa prej tyre kanë pranuar se kanë bërë edhe operacione estetike për të pasur një pamje sa më figurative në ekran, ndërsa disa të tjera edhe pse kanë bërë nuk i pranojnë publikisht.

Një ndër detajet me të cilat ato kanë eksperimentuar është ngjyra e flokëve. Ndër vite në përgjithësi ka qenë tendenca të kthehen nga brune në bionde. Për disa prej tyre mund të themi se kanë qenë të lindura për tu bërë bionde.

Po juve si iu pëlqejnë më shumë?

Xhemi Shehu

 

Afërdita Dreshaj

Ledina Çelo

 

Roza Lati

Luana Vjollca

 

Arbana Osmani

Eneda Tarifa

 

Leonora Jakupi

Rita Ora

 

Aurela Gaçe

Burimi: Iconstyle.al