Xhensila Myrtezaj tregon barkun para lindjes, komenti i Bes Kallakut tërheq vëmendjen e të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila Myrtezaj tregon barkun para lindjes, komenti i Bes Kallakut tërheq vëmendjen e të gjithëve (FOTO)

Xhensila Myrtezaj tregon barkun para lindjes, komenti i Bes Kallakut tërheq vëmendjen e të gjithëve (FOTO)

Një ndër çiftet më të përfolur dhe të dashur të showbiz-it shqiptar janë Xhensila Myrtezai dhe Bes Kallaku. Dyshja shpesh herë bën që vëmendja e të gjithëve të shkojë te ta, dashur apo pa dashur.

Së fundmi, Xhensila ka publikuar një video mjaft të ëmbël ku shihet teksa teksa tregon barkun e rrumbullakosur vetëm pak kohë para lindjes. Por sërish komentet për të prishur syrin e keq i lë Besi.

Ai ka lënë disa ikona (emoj) zemre dhe e ka mbyllur vargun e gjatë me një domate apo siç njihet si ‘dashuria e tij e madhe’. Por edhe Xhensila ia ka kthyer njëjtë por me disa ikona domateje më shumë.