NDRYSHE NGA ÇFARË E KENI PARË HERËT E TJERA NË ”HELL’s KITCHEN”/ Renato Mekolli poston videon duke kërcyer e dëfryer me konkurentët – AlpeGossip
NDRYSHE NGA ÇFARË E KENI PARË HERËT E TJERA NË ”HELL’s KITCHEN”/ Renato Mekolli poston videon duke kërcyer e dëfryer me konkurentët

NDRYSHE NGA ÇFARË E KENI PARË HERËT E TJERA NË ”HELL’s KITCHEN”/ Renato Mekolli poston videon duke kërcyer e dëfryer me konkurentët

Ditën e sotme të gjithë janë të mbushur me emocione dhe presin të urojnë dhe urohen nga njerëzit e tyre të dashur për festën e Vititit të Ri.

Të njejtën gjë ka bërë dhe Renato Mekolli i cili me anë të një  ideo ku shfaqet së bashku me konkurentët e ”Hell’s Kitchen” i uron të gjithë ndjekësve të tijj festën e Vitit të Ri.

Për më tepër ai shprehet: Gëzuar Vitin e Ri nga ne,nga emisioni që mezi prisni të më shani🤗❤️ ne kështu jemi pas kamerave,sepse chef-i çdo gjë e bën për të mirën e tyre dhe në fund do dalin më të mirët,ashtu siç dolën Alfio,Bleri,Miklovani,Albana,Indriti,Ervini,etj etj,që sot ju i shikoni dhe i dëgjoni kudo 🙏🏻
Duhet lider në kuzhine,disiplinë,profesionalizëm,shumë durim dhe përkushtim që të bëhesh dikushi,duhet të durosh çdo gjë që bën chefi dhe ta dëgjosh edhe sikur gabim ta ketë chefi
Ju faleminderit të gjithëve ❤️
Çdo të Premte ora 21:00  /AlpeGossip.al