Jo vetëm për Sali Berishën, reperi Stresi jep jetën edhe për këtë politikan (FOTO) – AlpeGossip
Jo vetëm për Sali Berishën, reperi Stresi jep jetën edhe për këtë politikan (FOTO)

Jo vetëm për Sali Berishën, reperi Stresi jep jetën edhe për këtë politikan (FOTO)

Ka raste që edhe këngëtarët i kanë pikëpamjet e tyre politike dhe i shfaqin ato në publik.

Këtë na e ka treguar edhe reperi i njohur Stresi i cili e ka pranuar publikisht se është një fans i zjarrtë i Partisë Demokratike dhe Sali Berishës.

Por mesa duket Berisha nuk është i vetmi politikan i preferuar i Stresit.

Këtë mund ta themi pasi reperi ka publikuar një foto në Instastory, ku shfaqet duke ndjekur kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj.

“Politikani im i preferuar mbas Berishës edhe për këtë jetën e jap”, – ka shkruar ai.