PUBLIKOI LISTËN E MESHKUJVE QË E DASHUROJNË/ Genta e “BB” habit me veprimin e saj (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKOI LISTËN E MESHKUJVE QË E DASHUROJNË/ Genta e “BB” habit me veprimin e saj (FOTO)

PUBLIKOI LISTËN E MESHKUJVE QË E DASHUROJNË/ Genta e “BB” habit me veprimin e saj (FOTO)

Ajo është një nga ish banoret e “Big Brother” , fama e së cilës është rritur së tepërmi edhe pas daljes nga shtëpia.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale ku dhe ndan momente të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi Genta na ka prezantuar me “listën” e meshkujve që e dashurojnë.

Ajo ka bërë shaka me këtë fakt pasi në foto duket një libër i tejdukshëm, pra bosh.Genta njihet për tipin e saj “gallat” dhe kjo është një nga shakatë e rradhës.