NUSJA SHTANG DASMORËT/ Futet në sallë me mbathje duke bërë twerk (VIDEO) – AlpeGossip
NUSJA SHTANG DASMORËT/ Futet në sallë me mbathje duke bërë twerk (VIDEO)

NUSJA SHTANG DASMORËT/ Futet në sallë me mbathje duke bërë twerk (VIDEO)

Një nuse ka zgjedhur të futet në sallën e dasmës së saj në një mënyrë mjaft të veçantë. E veshur me mbathje, një kanatiere të shkurtër dhe çizme të gjata, nusja nga Texas i ka lënë të gjithë të ftuarit gojëhapur.

Ajo ka nisur të bëjë twerk dhe e ka përfunduar kërcimin me një sparkatë në mes të sallës. Të ftuarit në dasmë e kanë filmuar nusen, duke e publikuar më pas videon në rrjetet sociale, ku kërcimi i saj po bëhet viral.