E PASKA MË TË MADHE/ Luana i nxjerr Marinës sekretin intim që shumë pak persona e dinë: Ja sa e ka…[VIDEO] – AlpeGossip
E PASKA MË TË MADHE/ Luana i nxjerr Marinës sekretin intim që shumë pak persona e dinë: Ja sa e ka…[VIDEO]

E PASKA MË TË MADHE/ Luana i nxjerr Marinës sekretin intim që shumë pak persona e dinë: Ja sa e ka…[VIDEO]

Dy nga femrat më të sukseshme të ekranit, na kanë treguar gjithmonë se kanë një dashuri të madhe dhe janë shumë të lidhura me njëra-tjetrën. Duke qenë se janë rritur të dyja në ekran, nuk e mendojmë dot Luanën pa Marinën dhe Marinën pa Luanën e jo më kot kanë rrëmbyer zemrat e publikut që në daljet e para.

E së fundmi në një nga emisionet e saj Luana ka treguar një detaj që ndoshta shumë pak veta e dinë. Moderatorja simpatike u shpreh se motra e saj Marina e ka numrin e këmbës më të vogël, konkretisht 35-a, ndërsa ajo vetë e ka 38-a. Por më interesant se ky detaj, ishte pikërisht reagimi i Florjan Binaj që m und ta shihni në këtë video.