ME KAPËSE TË HOLLA/ Ja 11 mënyra “stylish” si t’i zbukuroni flokët – AlpeGossip
ME KAPËSE TË HOLLA/ Ja 11 mënyra “stylish” si t’i zbukuroni flokët

ME KAPËSE TË HOLLA/ Ja 11 mënyra “stylish” si t’i zbukuroni flokët

E dini se edhe me disa kapëse te holla mund t’i zbukuroni flokët për festa? Ja disa ide frymëzimi nga VIP-at.

Flokët me kapëse të Gigi Hadid. Për t’u kombinuar flokët me veshjen dhe bizhuteritë Bella zgjidhi kapëset ngjyrë ari.
Flokët me kapëse të Amanda Stenberg. Ashtu si Rihanna apo Kristen Steëart, edhe aktorja ka zgjedhur grumbullimin e kapëseve tek rrënja e flokëve për të vënë edhe më në pah fytyrën. Kapëset ajo i ka zgjedhur ne gurë.
Flokët me kapëse të Diane Kruger. Kapje të ngatërruara flokësh, por që japin një pamje shumë të bukur.
Flokët me kapëse të Emma Stone. Për t’i zbukuruar edhe më tepër flokët bionde, aktorja ka bërë disa onde dhe i ka kapur anash me kapëse ngjyrë argjendi. Ato janë vendosur në mënyrë gjeometrike për të dhënë një fllad modernizmi.