Morena nxjer në pah të pasmet në Instagram, miliarderi nuk përmbahet! Shikoni çfarë bën (FOTO) – AlpeGossip
Morena nxjer në pah të pasmet në Instagram, miliarderi nuk përmbahet! Shikoni çfarë bën (FOTO)

Morena nxjer në pah të pasmet në Instagram, miliarderi nuk përmbahet! Shikoni çfarë bën (FOTO)

Këngëtarja e njohur Morena Taraku u përfol shumë në media këto ditë për lidhjen e saj me miliarderin e huaj, Sasha Tobhani. Madje, ata i lanë me gojë hapur të gjithë ndjekësit kur bënë tatuazh në trupat e tyre emrat e njëri-tjetrit, për të treguar dashurinë që ndjenin.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar në profilin e saj në Instagram një pozë të nxehtë ku ka eskpozuar të pasmet bombastike, mirëpo vëmendjen e ka tërhequr komenti i partnerit të saj.

Mesa duket ai nuk e ka përmbajtur dot veten pas fotos seksi të Morenës, duke i komentuar një zemër dhe një puthje.