“ZOTI NA BEKOFTË ME NJË TJETËR DASHURI”/ Delinda Disha i thuri urimin më special partnerit të saj të jetës (FOTO) – AlpeGossip
“ZOTI NA BEKOFTË ME NJË TJETËR DASHURI”/ Delinda Disha i thuri urimin më special partnerit të saj të jetës (FOTO)

“ZOTI NA BEKOFTË ME NJË TJETËR DASHURI”/ Delinda Disha i thuri urimin më special partnerit të saj të jetës (FOTO)

Partneri i aktores së njohur të humorit, Delinda Dishës, feston sot 31-vjetorin e lindjes së tij.

Për këtë arsye, aktorja ka gjetur rastin t’i shprehë Eldos edhe njëherë dashurinë dhe vlerësimin e madh që ka për të si partner, nëpërmjet fjalëve më të ëmbla.

Delinda tregon se vazhdon të jetë kokë e këmbë e dashuruar me të, madje dashuria e saj vazhdon të shtohet çdo ditë e më shumë.

Aktorja tregon se dyshja dëshiron një tjetër fëmijë pas bekimit të parë, Dasantinit dhe këtë dëshirë e shpreh publikisht në urim.

“Dhe 100 shpirti im , gjysma ime , Eldo ime 🥰 Gezuar 31 -vjetorin dashuri !
Ndoshta ta kam thene e sterthene qe te dua po cdo dite e me shume te dua te besoj , te respektoj , te ndjej , te adhuroj, te kuptoj e kam nevoje per ty dhe per gjithcka tenden .Zoti na bekofte se shpejti me nje tjeter dashuri te madhe si e para dashuri Dasantinin . Bekime lumturi!”- janë fjalët e saj.