“PO JU SI DO TË VEPRONIT?”/ Lori çliron imagjinatën dhe i pyet të gjithë për këtë situatë të vështirë… (FOTO) – AlpeGossip
“PO JU SI DO TË VEPRONIT?”/ Lori çliron imagjinatën dhe i pyet të gjithë për këtë situatë të vështirë… (FOTO)

“PO JU SI DO TË VEPRONIT?”/ Lori çliron imagjinatën dhe i pyet të gjithë për këtë situatë të vështirë… (FOTO)

Është mëse normale që gjithkush prej nesh të jetë gjendur në një moment të jetës në një situatë të vështirë dhe gjithashtu edhe Vip-at mesa duket ashtu si të gjithë njerëzit normalë përjetojnë të tilla situata.

Lori Hoxha mesa duket ka vendosur t’a çlirojë paksa imagjinatën dhe ka postuar në Instastory një foto duke i pyetur të gjithë fansat: “Po ju si do të veproni?”

Në foto shihet një serfist dhe posht tij një peshkaqen gjigant i cili është duke ju afruar në sipërfaqe.

Të ketë dashur vallë Lori Hoxha ta simbolizojë gojën e peshkaqenit me fjalët dhe thashethemet e shumta që flasin gojët e liga për atë?

Kësaj nuk i dihet, por me siguri kjo pyetje vërtetë që do menduar mirë…