“SI JE KATRANOSUR KËSHTU”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja çfarë tërheq vëmendjen në “Instagram” (FOTO) – AlpeGossip
“SI JE KATRANOSUR KËSHTU”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja çfarë tërheq vëmendjen në “Instagram” (FOTO)

“SI JE KATRANOSUR KËSHTU”/ Komentet PIKANTE të ditës, ja çfarë tërheq vëmendjen në “Instagram” (FOTO)

Komentet negative janë bërë tashmë pjesë e pandashme e profileve të vipave në Instagram.

Ashtu si gjithnjë, për të gjithë ju që i keni humbur Alpenews.al ju sjell një përmbledhje të tyre si më poshtë:

Moderatorja e njohur Fatma Haxhialiu ka publikuar së fundmi një foto ku njëri prej ndjekve i shkruan se nuk i pëlqen kombinimi:

Aulona Musta ka publikuar një video teksa mbështet Jonida Maliqin e cila do përfaqësojë Shqipërinë në Eurvision 2019 por njëri prej fansave i shkruan se ajo duhet të mësojë fillimisht anglisht:

View this post on Instagram

Une mendoj se ky i ketij viti eshte nje nga prezantimet me te mira te Shqiperise ne Eurovizion. Per sa kohe nuk je ekspert, qe te besh analiza te detajuara, muzika mbetet ceshtje shijesh dhe per shijet e mia kjo kenge eshte e realizuar me se miri ne cdo komponent. Mbi te gjitha ajo qe me ka pelqyer shume kete vit eshte P.R i jashtezakonshem qe @jonidamaliqi i ka bere kenges, vetes dhe perfaqesimit, qe nga dita nje, e deri diten e fundit. Gje qe per mendimin tim ka munguar ne shume perfaqesime te meparshme. Une nuk e di sa vlere kane realisht votat e publikut ne Eurovizion, por kush jeton jashte dhe ka mundesi, le te votoje nr 14 ne numrat perkates! Jonida e meriton te renditet sa me lart ne kete Eurovizion 😍😍😍

A post shared by Aulona Musta (@aulonamusta) on

 

Moderatorja e aktorja e njohur Rudina Dembacaj ka publikuar një video artistike e njëri prej ndjekësve i shkruan:

/AlpeNews.al