Deputetja seksi shqiptare publikon FOTO me bashkëshortin e saj! Shikoni si i thërret me përkëdheli – AlpeGossip
Deputetja seksi shqiptare publikon FOTO me bashkëshortin e saj! Shikoni si i thërret me përkëdheli

Deputetja seksi shqiptare publikon FOTO me bashkëshortin e saj! Shikoni si i thërret me përkëdheli

Duda Balje është një nga deputetet më të komentuara në mediat rozë. Stili i saj dhe eleganca bën që ajo të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Biondja flokëgjatë, përveç bukurisë që tregon përmes fotografive të postuara në rrjete sociale, ajo shpesh me ndjekësit ndanë edhe fotografi e momente me personat e zemrës.

Së fundmi deputetja ka postuar një fotografi ku shfaqet në krahët e bashkëshortit të saj, ku në mbishkrimin e fotos ka shkruar: “My boy”.

Siç duket kjo është fjala përkëdhelëse me të cilën ajo e thërret bashkëshortin e saj.