TAYNA TI JE? Reperja seksi publikon këtë video dhe ne nuk po e njohim dot – AlpeGossip
TAYNA TI JE? Reperja seksi publikon këtë video dhe ne nuk po e njohim dot

TAYNA TI JE? Reperja seksi publikon këtë video dhe ne nuk po e njohim dot

Tayna është një prej repereve shqiptare më të komentuara të momentit, e cila në një kohë shumë të shkurtër arriti të bëhet pjesë e tregut muzikor shqiptar. Këngët e saj tashmë janë kthyer në hite dhe dëgjohen në çdo club.

Reperja është shumë aktive si me koncerte ashtu edhe në rrjetet sociale ku mban të përditësuar ndjekësit e saj me të rejat e fundit nga jeta profesionale dhe private. Mirëpo në videon e fundit ajo na ka konfuzuar pak pasi na u duk disi ndryshe dhe kjo ndoshta ngaqë lëviz shumë shpejt në video, ose nuk jemi mësuar ta shohim me flokët e kapura.