Këto janë VIP-at shqiptarë të fiksuar pas Gucci-t (FOTO) – AlpeGossip
Këto janë VIP-at shqiptarë të fiksuar pas Gucci-t (FOTO)

Këto janë VIP-at shqiptarë të fiksuar pas Gucci-t (FOTO)

Janë disa marka të shtrenjta të cilat pëlqehen nga të gjithë, por nuk mund të blihen nga të gjithë. Vetëm disa kanë mundësi të blejnë çanta, atlete, fustane, apo çfarë do lloj gjëje tjetër të markës Gucci.

 

Në fakt disa nga vipat e njohur shqiptarë, kanë në gardërobën e tyre, disa veshje të markës së shtrenjtë. Madje mund të themi pa frikë, se ata janë të fiksuar pas kësaj marke.

Dhe më të drejtë, edhe pse për hirë të së vërtetës është shumë e kushtueshme.

Gjithsesi, ata falë punës së tyre kanë arritur që t’i plotësojnë vetes çdo qejf. Se për cilët vipa bëhet fjalë, i shikoni në fotot e mëposhtme;

(Arbana Osmani)

(Atletet)

(Çanta)

(Çanta)

(Rrripi)

Lori Hoxha

(Çanta)

(Rripi dhe bluza)

(Çanta)

(Rripi)

Jonida Maliqi

(Çanta)

Riselda Sejdia

(Syzet)

Viola Spiro

(Rripi)

Xhensila Myrtezaj

(Çanta)

(Rripi)

Zaimina Vasjari

(Atletet)

Morena Taraku

(Çanta)

Elvana Gjata

(Fustani)

Leonora Jakupi

(Çanta dhe atletet)