ILDA BEJLERI UA “HEQ” TRURIN TIFOZËVE NË STADIUM/ Publikon foton ku duket super seksi – AlpeGossip
ILDA BEJLERI UA “HEQ” TRURIN TIFOZËVE NË STADIUM/ Publikon foton ku duket super seksi

ILDA BEJLERI UA “HEQ” TRURIN TIFOZËVE NË STADIUM/ Publikon foton ku duket super seksi

Ditën e djeshme u zhvillua ndeshja Shqipëri-Jordani, dhe të gjithë sytë e sportdashësve dhe gazetarëve ishin drejtuar nga ajo.

Në stadium nuk kishte se si të mungonte dhe moderatorja simpatike Ilda Bejleri.

Në një foto të postuar në Instagram ajo shfaqet në fushën e blertë, e veshur thjesht po që tërhiqte vëmendje të madhe.

Mesa duket Ilda i paska “çmendur” të gjithë tifozët…

 

View this post on Instagram

Shqiperi-Jordani Ora 20:00 supersport 2

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on