”KJO ËSHTË ABSURDE”/ Evi Reçi largohet në mes të intervistës (Video) – AlpeGossip
”KJO ËSHTË ABSURDE”/ Evi Reçi largohet në mes të intervistës (Video)

”KJO ËSHTË ABSURDE”/ Evi Reçi largohet në mes të intervistës (Video)

Këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, Evi Reçi ka rënë pre e kamerës së fshehtë të emisionit “Thumb”. Gazetari Ronaldo Sharka e ka nxehur Evin me pyetjet e tij të cilat ajo i quan absurde.

“Nëse do të propozohej një format pasditeje, do ta prezantoje?”, e pyet gazetari Evin. “Po unë pasditeje e kam”, i përgjigjet ajo. Më pas Ronaldo kërkon në telefon për këngën më të fundit të Evit dhe këngëtarja i kthehet: “Seriozisht e ke? Më duket absurde”. Evi largohet nga intervista duke thënë se kjo nuk i ka ndodhur kurrë.