KEJVINA KTHELLA DHE KHLOE KARDASHIAN/ Zbulohet ngjashmëria “e frikshme” midis vajzave SUPER SEKSI (FOTO) – AlpeGossip
KEJVINA KTHELLA DHE KHLOE KARDASHIAN/ Zbulohet ngjashmëria “e frikshme” midis vajzave SUPER SEKSI (FOTO)

KEJVINA KTHELLA DHE KHLOE KARDASHIAN/ Zbulohet ngjashmëria “e frikshme” midis vajzave SUPER SEKSI (FOTO)

Velina e njohur e emisionit “xing me Ermalin”  Kejvina Kthella është një ndër femrat më seksi të ekranit shqiptar. Pas daljes së parë televizive ajo tërhoqi vëmendje me format perfekte dhe hyrjen provokuese në skenë.

Ajo shihet shumë aktive në rrjetin social Instagram ku pozat e nxehta nuk mungojnë,të cilat komentohen shpeshherë edhe nga fansat.

AlpeGossip sapo ka zbuluar një “detaj” deri diku të frikshem por mjaft interesant. Sozia e Kejvinës, nuk kishte se nga të vinte ndryshe veçse nga familja e Karadashianeve.

Bëhet fjalë për Khloen, një prej motrave seksi tiparet e të cilës pershtaten me bukuroshen shqiptare.

Nëse i hedhim një sy  rrjeteve sociale të vajzave do shohim se ato kanë një ngjashmëri gati identike. I vetmi ndryshim është se Khloe është më e kolme se velina.

/AlpeNews.al