“MË MUNGON FLOKU IM NATYRAL”/ Lori Hoxha bëhet pishman dhe pyet fansat (FOTO) – AlpeGossip
“MË MUNGON FLOKU IM NATYRAL”/ Lori Hoxha bëhet pishman dhe pyet fansat (FOTO)

“MË MUNGON FLOKU IM NATYRAL”/ Lori Hoxha bëhet pishman dhe pyet fansat (FOTO)

Lori Hoxha dallohet për stilin unik të të veshurit dhe mjaft të pëlqyer nga publiku.

Me një numër mjaft të madh ndjekësisht në Instagram, trashëgimtarja e Top Channel, gjithmonë është në vëmendjen e medias rozë.

Së fundmi përmes opsionit “Më pyet” në Instagram ajo ka kërkuar mendimin e fansave në lidhje me ndryshimin  e look-ut të saj.

Lori gjithnjë i ka qendruar besnike flokëve bjondë por mesa duket kohët e fundit blogerja po mendon të dali pak nga “vetja”

“ A duhet t’i errësoj pak flokët?, shkruan ajo teksa kërkon nga fansat një mendim.