"Mirë që ke b*th se tru ke mungesë të theksuar"/ Kejvina Kthella zihet keq me fansin: Po ti...(FOTO) - AlpeGossip
“Mirë që ke b*th se tru ke mungesë të theksuar”/ Kejvina Kthella zihet keq me fansin: Po ti…(FOTO)

“Mirë që ke b*th se tru ke mungesë të theksuar”/ Kejvina Kthella zihet keq me fansin: Po ti…(FOTO)

Kejvina Kthella e ka djegur rrjetin këtë verë me fotot nga pushimet. Pas pushmeve në Spanjë nën shoqërinë e mikeshave e ku nuk munguan fotot përvëluese me bikini, Kejvina së fundmi ka nisur pushimet edhe në bregdetin shqiptar.

Modelja bukuroshe ka postuar një foto ku pozicioni të cilin ka marr për foto, i tregon të pasmet bombastike. Hipur mbi një bordurë, Kejvina ka ngjallur debat në komente me përshkrimin e fotos.

“Mir që ke b*th se tru ke munges të theksuar”: i shkruan ai. Ndërkohë modeles nuk i ka kaluar ky koment dhe ka vendosur që ti përgjigjet: “shum problem e kam ket pjes ke te drejt. .