NGA PUSHIMET NË DUBAI/ Klea Huta poston foton e veçantë me të birin! – AlpeGossip
NGA PUSHIMET NË DUBAI/ Klea Huta poston foton e veçantë me të birin!

NGA PUSHIMET NË DUBAI/ Klea Huta poston foton e veçantë me të birin!

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta është shumë aktive nëpër rrjete sociale, ku shumë shpesh ndan me fansat e saj momente të ndryshme nga jeta private dhe jo vetëm. Megjithatë, bukuroshja nuk ngurron që nëpërmjet tyre të urojë në ditët më speciale dhe njerëzit e saj më të dashur.

Prej disa ditësh Klea po shijon pushimet me djalin e saj dhe një mikeshë në Dubai. Edhe pse pa Elgitin të dy nënë e bir duket se po ia kalojnë shumë mirë dhe këtë na e kanë treguar me anë të fotove dhe videove të postuara në Instagram, ku një ndër të fundit na i ka bërë ‘sytë zemra’.

Nga pushimet në Dubai, Klea Huta poston foton e veçantë me