TRENDI MË “COOL”/ Bluzat e bardha që do ia shohim çdo vajze veshur këtë verë – AlpeGossip
TRENDI MË “COOL”/ Bluzat e bardha që do ia shohim çdo vajze veshur këtë verë

TRENDI MË “COOL”/ Bluzat e bardha që do ia shohim çdo vajze veshur këtë verë

Bluzat e bardha gjithnjë janë në modë dhe lehtësisht të kombinueshme me gjithçka tjetër dhe ne në këtë artikull do ju tregojmë disa prej tyre që janë trendi i kësaj vere.

I mëshojmë fort faktit që duhet t’i bëjmë pjesë të gardërobës me patjetër!

Bluzat verore që do të shikoni në fotot e mëposhtme mund t’i vishni me çfarë të dëshironi, me fund, me pantallona të shkurtra apo të gjata, apo diçka tjetër.

Mjafton që t’i qëndroni besnike stilit tuaj dhe kurdoherë do dukeni rrëzëllitëse, mos e harroni këtë!

Ah, edhe diçka tjetër: Këto bluza do ia shohim çdo vajze veshur këtë verë…