Lori Hoxha sërish në”arrati”, i shpëton shirave të Tiranës në këtë vend! (FOTO) – AlpeGossip
Lori Hoxha sërish në”arrati”, i shpëton shirave të Tiranës në këtë vend! (FOTO)

Lori Hoxha sërish në”arrati”, i shpëton shirave të Tiranës në këtë vend! (FOTO)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha duket se ndodhet në një ishull ekzotik.
Ajo ka publikuar në profilin e saj në SnapChat foto ndërkohë që ka qenë në anije dhe më pas gjatë qëndrimit në ishull.

Nuk dihet se me kë ndodhet Lori në këto pushime të befta, por duket se po kalon një kohë mjaft të mirë larg rreshjeve të shiut të Tiranës.

 (