I kërkoi numrin vajzës në kafene, kur i shkruajti s’e deshi veten (FOTO) – AlpeGossip
I kërkoi numrin vajzës në kafene, kur i shkruajti s’e deshi veten (FOTO)

I kërkoi numrin vajzës në kafene, kur i shkruajti s’e deshi veten (FOTO)

A keni kërkuar ndonjëherë ndonjë numër të WhatsApp-it?
Shumë njerëz kanë frikë t’i thonë gjërat përballë dhe kjo është arsyeja pse një nga mënyrat më të lehta është të flasësh me ta nga aplikacioni për mesazhe të shpejta.

Rezulton se ky djalë takoi një vajzë në një kafene.

Të dy kaluan momente të paharrueshme. Ata kërcyen, kënduan, pinë së bashku, derisa ai i kërkoi numrin e saj të WhatsApp.

Kur i thanë lamtumirë njëri-tjetrit, ai i shkroi asaj në WhatsApp: “Hej”.

Por, përgjigja që mori ishte: “Kush je ti?”

I riu u prezantua si “djaloshi që njohu në bar” dhe i dërgoi një fotografi të fytyrës së tij në mënyrë që ajo ta kujtonte atë.

Pas kësaj, përgjigja që mori do t’ju shkrijë së qeshuri. Kjo pasi, vajza i kishte dhënë një numër tjetër.

Biseda është bërë virale në rrjetet sociale. Po juve, a ju ka ndodhur që ju kanë dhënë numrin e gabuar?