PAS LARGIMIT TË LORIT NË LONDËR/ Luanën e merr malli dhe i thotë publikisht: Më mungon… (FOTO) – AlpeGossip
PAS LARGIMIT TË LORIT  NË LONDËR/ Luanën e merr malli dhe i thotë publikisht: Më mungon… (FOTO)

PAS LARGIMIT TË LORIT NË LONDËR/ Luanën e merr malli dhe i thotë publikisht: Më mungon… (FOTO)

Prej ditësh Lroi Hoxha është larguar drejt kryeqyteti të Anglisë, Londrës.

Arsye e largimit duket të jenë studimet e megjithatë nuk ka ndonjë konfirmim  nga vetë ajo.

Lorri njihet si një nga blogeret më të famshme shqiptare si dhe preferohet nga gjithë publiku.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto e veshur me një fustan lëkure ngjyrë pastel që i thekson format e lakuara trupore e ajo që tërheq më shumë vëmendje është komenti i Luanës:

“Më mungon”, i shkruan ajo krahas fotos.

“Edhe ti më mungon L”, ia kthen Lori e mesa duket vajzave u mungon njëra tjetra.