Tifozja seksi Irida Oxa flet për “famën” e saj: Akoma dhe sot e falenderoj shumë “manjakun”… – AlpeGossip
Tifozja seksi Irida Oxa flet për “famën” e saj: Akoma dhe sot e falenderoj shumë “manjakun”…

Tifozja seksi Irida Oxa flet për “famën” e saj: Akoma dhe sot e falenderoj shumë “manjakun”…

Në programin ‘Një kat më lart’ ishte e ftuar një nga tifozet më të komentuara, Irida Oxa.
Të gjithë mbajnë mend fotot e saj dhe të Rike Roçit gjatë ‘Euro 2016’. Në studion e shtëpisë së fundjavës Irida tregoi se edhe sot i shkruajnë mediat ndërkombëtare teksa historia e fotove është shumë interesante:

‘Ne ishim rastësisht në stadium. Madje u zura për biletën se ishte tek vendet e invalidëve. Ishte shumë vapë, i thashë Rikes nuk na njohin, hajde heqim bluzen. Fotografi ma bëri me shënjë ndërsa unë thashë ‘çfarë manjaku’. Kur mbaroi ndeshja pashë Instagramin, plot! Unë atë ‘manjakun’ e falenderoj edhe sot’.