Xhensila dhe Besi u bënë prindër për herë të parë, Kimikati ZBULON se kujt i ngjan vajza (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila dhe Besi u bënë prindër për herë të parë, Kimikati ZBULON se kujt i ngjan vajza (FOTO)

Xhensila dhe Besi u bënë prindër për herë të parë, Kimikati ZBULON se kujt i ngjan vajza (FOTO)

Ditën e djeshme, Besart Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër të një vajze. Çifti vendosi që ta quajë vogëlushen Ajka, një emër mjaft i veçantë dhe domethënës. Xhensila lindi në një spital privat në Tiranë dhe ajo e vajza e vogël Ajka gëzojnë shëndet të plotë

Prindërit e rinj kanë ndarë emocionet e tyre në rrjetet sociale në rrjetet sociale, por nëse e keni vrarë mendjen se kujt i ngjan vogëlushja, kuriozitetin ua shuan Olsi Bylyku i cili ka publikuar një foto në instastory ku uron dy prindërit e rinj dhe vajzën e tyre, por edhe i thotë Besit që vajza ia ka këputur kokën.