E KURUAR DERI NË DETAJE/ Rita Ora çmend rrjetin me fotot e fundit – AlpeGossip
E KURUAR DERI NË DETAJE/ Rita Ora çmend rrjetin me fotot e fundit

E KURUAR DERI NË DETAJE/ Rita Ora çmend rrjetin me fotot e fundit

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, kishte disa ditë që qëndronte në Australi, por tani është rikthyer në Europë dhe mjaft fuqishëm.

Ora është shfaqur mjaft elegante dhe ekstravagante në fotografitë e fundit që ka postuar në rrjetet sociale. Ajo mban veshur një fustan të bardhë që e tregon mjaft bukur dhe që fansat e kanë pëlqyer shumë.

E veshur “si një perëndeshë e bukurisë”,

Këngëtarja e cila ka miliona ndjekës në “Instagram”, kishte zgjedhur kësaj radhe të pozonte në një stil të “perëndive greke të bukurisë”, ku veç fustanit kishte zgjedhur si aksesorë disa bizhuteri mjaft të bukura.

Ajo kishte vendosur në qafë një varëse prej ari, si dhe një gjerdan dore me gurë të çmuara. Rita dukej më në formë se kurrë, teksa ndjekësit e kanë komentuar për paraqitjen.

E veshur “si një perëndeshë e bukurisë”,