TËRËSISHT E SHKUJDESUR/ Vesa Luma poston foton për të cilën do të pendohet – AlpeGossip
TËRËSISHT E SHKUJDESUR/ Vesa Luma poston foton për të cilën do të pendohet

TËRËSISHT E SHKUJDESUR/ Vesa Luma poston foton për të cilën do të pendohet

E shkujdesur dhe me një bluze sportive, këngëtarja Vesa Luma ka shkrepur një foto të cilën e ka postuar në llogarinë e saj në “Instagram”, veprim për të cilin këngëtarja është penduar dhe ka thënë që do ta fshij si foto sapo të mbërrijë në shtëpi.

“Sot nuk jam vetja, kjo lloj fotografie mund të bëhet vetëm kur unë jam e dehur. Jam e sigurt që do ta fshij sapo të shkojë në shtëpi”- ka shkruar këngëtarja.

Nuk e dimë për Vesën, por ne na duket një foto e këndshme, që e tregon artisten të veshur thjeshtë, ndoshta dhe me pak dhimbje koke pasi e ka tepruar me pijen.